RNHC Center.
Buna sunt Genius + +, aş dori să ştiu dacă vă puteţi înregistra pe acest site
RNHC Center.
Buna sunt Genius + +, aş dori să ştiu dacă vă puteţi înregistra pe acest site
RNHC Center.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
RNHC Center.


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Cum sa afli parola yahoo messenger fara program

In jos 
AutorMesaj
Genius++
Administrator
Administrator
Genius++


Mesaje : 527
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 27
Localizare : Bacau

Cum sa afli parola yahoo messenger fara program  Empty
MesajSubiect: Cum sa afli parola yahoo messenger fara program    Cum sa afli parola yahoo messenger fara program  EmptySam Noi 05, 2011 3:03 am

Deci in primul si in primul rand va faceti un nou cont yahoo dar sa fie un nume de temut cum ar fi de ex fbicooper sau altele.

Apoi dupa ce ati facut contul nou va luati un program cu care trimiteti E-Mailuri anoonime cred ca am sal pun eu maine sau azi. Cand trimiteti un email anonim scrieti unde vreti sa se trimita si de unde ii scrieti ceva tot de speriat cum ar fi E-mail ca nu conteaza ca e fake sau fbi@.org>

Acum vrajeala buna ziua blablabla si bagati tare ca e pt o verificare nush ce si scrieti de exemplu asa:

Buna ziua. Sa ma prezint sunt agentul Cooper de la FBI.ORG deasemenea sunt si moderatorul siteului si staffului Yahoo. Acest E-Mail este o verificare de date si chiar o schimbare daca vreti sa faceti. Va rugam sa trimiteti un E-Mail cu ce datele personale la E-mail . Aveti 30 min. Verificarea va fi asa:1. Numele2.Prenumele3.Orasul4.Varsta5.Id-ul de Y! Messenger si E-Mail-ul6.Parola Dupa ce ati completat acestea de ex.1.(Numele) Si va scrieti numele2.(Prenumele) Si va scrieti prenumele. Si tot asaCand terminati puteti sa va faceti schimbari iar noi le vom aplica datelor dumneavoastra si va vom trimite un E-Mail cu datele noi. Tot ce trebuie sa faceti e asta:1. Numele nou2. Prenumele nou si tot asa si in paranteza treceti de ex daca vreti un nume nou:1. Numele nou (Si numele) Si tot asa.Va uram o zi buna! Echipa Yahoo.

Sau poate gasiti o vrajeala mai buna!
SUCCES!!!!!!!
Sus In jos
https://rnhc.forumgratuit.ro/
 
Cum sa afli parola yahoo messenger fara program
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Yahoo Multi Messenger fara program
» Afla parola yahoo messenger tutorial
» Tutorial Cum sa schimbam parola oricarui user fara a o stii(la pc)
» Yahoo Messenger Spy
» Cum scoti pe cineva din lista de ignor (Yahoo Messenger)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RNHC Center. :: IT :: Informati/Tutoriale-
Mergi direct la: