RNHC Center.
Buna sunt Genius + +, aş dori să ştiu dacă vă puteţi înregistra pe acest site
RNHC Center.
Buna sunt Genius + +, aş dori să ştiu dacă vă puteţi înregistra pe acest site
RNHC Center.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
RNHC Center.


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Cum sa afli cine te suna cu numar ascuns

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Genius++
Administrator
Administrator
Genius++


Mesaje : 527
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 27
Localizare : Bacau

Cum sa afli cine te suna cu numar ascuns Empty
MesajSubiect: Cum sa afli cine te suna cu numar ascuns   Cum sa afli cine te suna cu numar ascuns EmptyVin Noi 11, 2011 11:02 am

Cum sa afli cine te suna cu numar ascuns 936075699
1. Intri pe Voce Online, iți creezi un cont gratuit. După ce ți-ai creat contul vei primi un număr de telefon.
2. Acum depinde telefonul care il ai pentru că setările pot fi diferite. Trebuie să faci un Call Forwarding (redirecționarea apelului) pe numărul primit de la Voce Online cand ești apelat de pe un număr privat.
3. Accesați Call Forwarding -> When busy (sau o funcție asemănătoare).
4. Completăm cu numărul de telefon primit de la Voce Online.
5. Gata!
Din acest moment, orice refuz al unui apel (inclusiv cele cu număr ascuns) vor fi redirecționate către numărul nostru VOIP unde va suna in continuare pană apelantul se plictisește. Apoi intrăm pe site, la secțiunea Istoric Apeluri vom găsi lista cu apelurile redirecționate.

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
https://rnhc.forumgratuit.ro/
nelutZu
Membru
Membru



Mesaje : 81
Data de inscriere : 11/11/2011
Varsta : 25
Localizare : Bistrita-Nasaud Comuna Rebrisoara

Cum sa afli cine te suna cu numar ascuns Empty
MesajSubiect: Re: Cum sa afli cine te suna cu numar ascuns   Cum sa afli cine te suna cu numar ascuns EmptySam Noi 12, 2011 7:59 am

cam de 3 ori pe zii ma suna o mu*e si nu stiu cine e si stiti cine era o prietena de amea veche lol!
Sus In jos
 
Cum sa afli cine te suna cu numar ascuns
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RNHC Center. :: IT :: Informati/Tutoriale-
Mergi direct la: